logo

Elegant

Borga Elegant je moderní a funkční alternativa střechy vyrobená z ocelového plechu s dlouhotrvajícím barevným povrchem. Naše tašková tabule je vyvinuta s důrazem na minimalizaci nákladů spojených s vaší střechou. Krytina je vhodná jak na rodinné domy, tak na průmyslové objekty. Elegant je lehké a vodìodolné řešení pro vaši střechu nevyžadující komplikované a masivníc střešní podpory. Jeho nízká hmotnost dává možnost použít mnohem jednodušší a lehčí konstrukci a tím vám snižují celkové náklady na střechu.

Elegant

Elegant od Borgy poskytuje

• Možnost použit již od 10°

• Ekonomické řešení

• Přesné délky plechů

• Široká škála barev.

• Rychlá a jednoduchá instalace

• Dlouhá životnost

• Nízká hmotnost

 

Snadná montáž

Malá hmotnost dílců krytiny usnadní a urychlí montáž.

Odolnost

Deset let záruky, a to je pouze začátek dlouhé životnosti Vaší střechy. Naše střešní krytiny jsou již velmi dlouho proveřevovány ve skandinávských zemích.

Ekonomičnost

Borga Elegant umožňuje použití subtilnějších nosných střešních konstrukcí. Přesné délky dílců zkracují dobu potřebnou pro montáž. Příznivá pořizovací cena a dlouhá životnost. .

Vzhled

Tvarované elegantní dílce do sebe přesně zapadají a tvoří střechu s velice příjemným a kompaktním vzhledem.

Kompletní systém 

Výhodou Borga Elegant je také kompletní systém všech myslitelných střešních doplňků, jako jsou okapy, těsnění, oplechování, šrouby atd.

Borga Elegant - řez vrstvami střešní krytiny


Střešní krytina Elegant

je ocelový plech válcovaný za studena (druh S220GD, podle normy EN 10147) a žárově zinkovaný (hmotnost zinku 275 g/m2 t.j. cca 25 mm na stranu, podle normy PN-89/H-92125).

Vnější povlak:   Modulové délky dílců krytiny:
Polyester 30 mm   1 modul 480 mm
Polyester 50 mm   4 moduly 1530 mm
Poleester MAT
30 mm   7 modulů 2580 mm
spodní lak 10 mm (světle šedý)   8 modulů 2930 mm
Tloušťky: 0,45 mm   10 modulů 3630 mm
  0,5 mm   12 modulů 4330 mm
ocel+zinek (-10%)   14 modulů 5030 mm
Hmotnost: cca 5 kg/m2   Podle individuálních přání zákazníka
lze krytinu zaříznout přesně na míru.Na střešní krytinu Elegant potahovanou Polyesterem 30 mm nebo  Polyesterem 30 mm MAT dává Borga desetiletou záruku! Na Polyester  50 mm je dokonce 15 let záruka! Produkty Borga získaly řadu pozitivních odborných ocenění v zahraničí.

Borgu Elegant lze použít jak na nově postavených, tak především na rekonstruovaných budovách, k čemuž ji předurčuje především její nízká hmotnost. Výhodou této krytiny je snadná a rychlá montáž. Vzhledem k možnosti objednávek na míru může být střecha položena dobře, rychle a bez problémů.

Krytina Borga Elegant je oblíbená, osvědčená a odolná vůči působení povětrnostních vlivů. Lze ji použít na různé objekty. Naše realizace  (O nás/Refernce) ukazují některé domy pokryté touto krytinou.

Na přání zákazníka může být Borga Elegant pokryta speciální folií, která chrání krytinu před poškozením během přepravy a montáže.
  webdesign: pavel bláha